33108
| سازندگان: | Capital Advanced Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Adapter, Breakout Boards |
| برگه داده ها: | 33108 |
| توضیحات: | PROTO BOARD ADAPTER SMT 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Capital Advanced Technologies |
| دسته بندی محصولات | Adapter, Breakout Boards |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| سری | 33000, Surfboards® |
| مواد | FR4 Epoxy Glass |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت تخته | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| بسته پذیرفته شده | MSOP, TSSOP |
| نیا نوع هیئت مدیره | SMD to SIP |
| اندازه/ابعاد | 0.800" L x 0.400" W (20.30mm x 10.16mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 8 |
در انبار 281 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.38 | $2.33 | $2.29 |
حداقل: 1