USF371-20.0M-0.01%-5PPM
| سازندگان: | Caddock Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | USF371-20.0M-0.01%-5PPM |
| توضیحات: | RES 20M OHM 3/4W 0.01% RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Caddock Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Through Hole Resistors |
| سری | USF |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±0.01% |
| مقاومت | 20 MOhms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.75W, 3/4W |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.520" (13.21mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±5ppm/°C |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.45 | $31.80 | $31.16 |
حداقل: 1