MP930-4.00-1%
| سازندگان: | Caddock Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | MP930-4.00-1% |
| توضیحات: | RES 4 OHM 30W 1% TO220 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Caddock Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Through Hole Resistors |
| سری | Kool-Pak®MP900 |
| ویژگی | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| بسته بندی | Tube |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 4 Ohms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 30W |
| بسته بندی/مورد | TO-220-2 Full Pack |
| اندازه/ابعاد | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.650" (16.52mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220 |
| ضریب دما | -20/ +80ppm/°C |
در انبار 1488 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.20 | $5.10 | $4.99 |
حداقل: 1