1776-C68
| سازندگان: | Caddock Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| برگه داده ها: | 1776-C68 |
| توضیحات: | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 10SIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Caddock Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Resistor Networks, Arrays |
| سری | 1776 |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±0.1% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Voltage Divider (TCR Matched) |
| نوع مدار | Decade Resistor |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد پین | 6 |
| بسته بندی/مورد | 10-SIP, 6 Leads |
| اندازه/ابعاد | 1.000" L x 0.110" W (25.40mm x 2.79mm) |
| قدرت در هر عنصر | 62.5mW |
| مقاومت (اهم) | 1k, 9k, 90k, 900k, 9M |
| تعداد مقاومت ها | 5 |
| مقاومت نسبت-رانش | ±10ppm/°C |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.550" (13.97mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | ±0.1% |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±30ppm/°C |
در انبار 275 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.12 | $13.84 | $13.56 |
حداقل: 1