SW-KIT
| سازندگان: | CW Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Switch Kits |
| برگه داده ها: | SW-KIT |
| توضیحات: | SWITCH ASSORTMENT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CW Industries |
| دسته بندی محصولات | Switch Kits |
| سری | - |
| مدار | Assorted |
| نوع کیت | Slide |
| مقدار | 120 Pieces (14 Values - Mixed Quantities) |
| بسته بندی | Notebook |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Standard |
| نوع نصب | Panel Mount; Through Hole, Right Angle; Through Hole |
| سبک ختم | PC Pin; Press-Fit; Solder Lug; Wire Wrap |
| تعویض جریان | 11A, 6A, 50mA (AC); 50mA (DC) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 125V |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $165.30 | $161.99 | $158.75 |
حداقل: 1