C4RXS-4018M
| سازندگان: | CW Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | C4RXS-4018M |
| توضیحات: | DIP CABLE - CDR40S/AE40M/X |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CW Industries |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Multiple, Ribbon |
| استفاده | Socket (0.6"), Board In |
| طول | 1.50' (457.20mm) |
| سری | - |
| ویژگی | Strain Relief |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.050" (1.27mm) |
| نوع اتصال | DIP to Cable |
| پایان تماس | Tin |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.100" (2.54mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 40 |
| ضخامت تماس با پایان | 100.0µin (2.54µm) |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.16 | $7.02 | $6.88 |
حداقل: 1