SMI36-12-V-P6R
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | SMI36-12-V-P6R |
| توضیحات: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Wall Mount (Class II) |
| سری | SMI36 (36W) |
| وزن | 0.35 lb (160 g) |
| مصوبات | CCC, CE, cULus, PSE, RCM |
| بهره وری | Level VI, CoC Tier 2 |
| نوع ورودی | Multi-Blade (Included) |
| طول سیم | 59" (1.50m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | Positive Center |
| قدرت (وات) | 36W |
| کانکتور ورودی | Multi-Blade |
| منطقه مورد استفاده | International |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| اندازه/ابعاد | 3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 12V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 3A |
| بدون مصرف برق بار | 100mW (Max) |
در انبار 43 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.64 | $25.13 | $24.62 |
حداقل: 1