SJ1-3544N
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Connectors |
| برگه داده ها: | SJ1-3544N |
| توضیحات: | CONN JACK STEREO 3.5MM R/A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Audio Connectors |
| جنسیت | Female |
| سری | SJ1 |
| ویژگی | - |
| شامل | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver, Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Kinked Pin |
| اندازه موضوع | - |
| خطوط سیگنال | Stereo (3 Conductor, TRS) |
| جنس بدنه | Brass |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Phone Jack |
| قطر واقعی | 0.142" (3.60mm) |
| اندازه سوراخ پنل | - |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| تماس با مواد | Brass; Copper Alloy |
| رنگ عایقی | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Single Switch |
| مواد دی الکتریک | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| طول/عمق جفت گیری | 0.551" (14.00mm) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| تماس با مواد-آبکاری | Nickel, Tin |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 3 Conductors, 4 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |
در انبار 3120 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.30 | $1.27 | $1.25 |
حداقل: 1