PQA30-D48-S24-T
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | PQA30-D48-S24-T |
| توضیحات: | DC/DC CONVERTER 24V 30W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Enclosed |
| سری | PQA30-T (30W) |
| مصوبات | CE |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 86% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 30W |
| اندازه/ابعاد | 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 24V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1.5kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 75V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 36V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.25A |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $61.19 | $59.97 | $58.77 |
حداقل: 1