MJ-2502
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Connectors |
| برگه داده ها: | MJ-2502 |
| توضیحات: | CONN JACK MONO 2.5MM R/A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Audio Connectors |
| جنسیت | Female |
| سری | - |
| ویژگی | Mounting Hardware, Thread Lock |
| شامل | 2 pcs - 1 Connector, 1 Nut |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Black |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| اندازه موضوع | M4 |
| خطوط سیگنال | Mono |
| جنس بدنه | - |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Phone Jack |
| قطر واقعی | 0.102" (2.60mm) |
| اندازه سوراخ پنل | 0.197" (5.00mm) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| تماس با مواد | Brass |
| رنگ عایقی | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Single Switch |
| مواد دی الکتریک | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| تماس با مواد-آبکاری | Silver |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 2 Conductors, 3 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1