IA-S2S3535
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Adapters |
| برگه داده ها: | IA-S2S3535 |
| توضیحات: | AUDIO ADAPTER, 3.5, STRAIGHT, 3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Audio Adapters |
| جنسیت | Female to Male |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| شامل | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| پایان بدن | Nickel |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Brass |
| رنگ مسکن | Black |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| قطر واقعی | 0.126" (3.20mm ID), 0.142" (3.60mm OD) |
| نوع تبدیل | Same Series |
| رنگ عایقی | - |
| قابلیت نصب | - |
| تبدیل به (پایان آداپتور) | Phone Jack, Stereo, 3.50mm (0.141", 1/8") |
| تماس با مواد-آبکاری | Nickel |
| تبدیل از (پایان آداپتور) | Phone Jack, Stereo, 3.50mm (0.141", 1/8") |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 2 Conductors |
در انبار 963 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.51 | $2.46 | $2.41 |
حداقل: 1