EPSA050120UW-P5P-SZ
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | EPSA050120UW-P5P-SZ |
| توضیحات: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 6W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Wall Mount (Class II) |
| سری | EPSA (6W) |
| وزن | 0.139 lb (63.05 g) |
| مصوبات | CE, TUVgs |
| بهره وری | Level V |
| نوع ورودی | Fixed Blade |
| طول سیم | 60.2" (1.53m) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | Positive Center |
| قدرت (وات) | 6W |
| کانکتور ورودی | NEMA 1-15P |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| اندازه/ابعاد | 2.35" L x 1.05" W x 1.82" H (59.8mm x 26.6mm x 46.1mm) |
| ولتاژ-خروجی | 5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.2A |
| بدون مصرف برق بار | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1