DPD090010-P1P-SZ
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | DPD090010-P1P-SZ |
| توضیحات: | AC/DC WALL MOUNT ADPTR 9V 900MW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Wall Mount (Class II) |
| سری | - |
| وزن | - |
| مصوبات | - |
| بهره وری | - |
| نوع ورودی | Fixed Blade |
| طول سیم | 72" (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | Positive Tip, Negative Sleeve |
| قدرت (وات) | 900mW |
| کانکتور ورودی | NEMA 1-15P |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 120VAC |
| کانکتور خروجی | Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm |
| اندازه/ابعاد | 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 9V |
| دمای عملیاتی | - |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 100mA |
| بدون مصرف برق بار | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1