CEM-1212C
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| برگه داده ها: | CEM-1212C |
| توضیحات: | AUDIO MAGNETIC IND 8-16V TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| سری | CEM |
| رأی | Washable |
| مدت زمان | - |
| مصوبات | - |
| فرکانس | 2.3kHz |
| بسته بندی | Tray |
| نوع ورودی | DC |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| نوع نصب | Through Hole |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 8 ~ 16V |
| حالت عامل | Single Tone |
| ولتاژ-دارای | 12V |
| جریان--عرضه | 35mA |
| مدار راننده | Indicator, Internally Driven |
| اندازه/ابعاد | 0.472" Dia (12.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.394" (10.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| سطح فشار صدا (SPL) | 85dB @ 12V, 10cm |
در انبار 39349 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.30 | $2.25 | $2.21 |
حداقل: 1