CEB-44D06
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Buzzer Elements, Piezo Benders |
| برگه داده ها: | CEB-44D06 |
| توضیحات: | BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Buzzer Elements, Piezo Benders |
| نوع | Standard |
| سری | CEB |
| فرکانس | 600Hz |
| امپدانس | 1 kOhms |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Wire Leads |
| اندازه/ابعاد | 1.732" Dia (44.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 20V p-p |
| خازن @ فرکانس | 70000pF @ 120Hz |
در انبار 722 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.14 | $2.10 | $2.06 |
حداقل: 1