RT2402B7TR13
| سازندگان: | CTS Resistor Products |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| برگه داده ها: | RT2402B7TR13 |
| توضیحات: | RES NTWRK 18 RES 50 OHM 27LBGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Resistor Products |
| دسته بندی محصولات | Resistor Networks, Arrays |
| سری | ClearONE™ |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±1% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | DDR SDRAM |
| نوع مدار | Dual Terminator |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد پین | 27 |
| بسته بندی/مورد | 27-LBGA |
| اندازه/ابعاد | 0.354" L x 0.118" W (9.00mm x 3.00mm) |
| قدرت در هر عنصر | 50mW |
| مقاومت (اهم) | 50 |
| تعداد مقاومت ها | 18 |
| مقاومت نسبت-رانش | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.053" (1.34mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 27-BGA (9x3) |
| ضریب دما | ±200ppm/°C |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1