770101563P
| سازندگان: | CTS Resistor Products |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| برگه داده ها: | 770101563P |
| توضیحات: | RES ARRAY 9 RES 56K OHM 10SIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Resistor Products |
| دسته بندی محصولات | Resistor Networks, Arrays |
| سری | 770 |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±2% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| نوع مدار | Bussed |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد پین | 10 |
| بسته بندی/مورد | 10-SIP |
| اندازه/ابعاد | 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm) |
| قدرت در هر عنصر | 100mW |
| مقاومت (اهم) | 56k |
| تعداد مقاومت ها | 9 |
| مقاومت نسبت-رانش | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.195" (4.95mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-SIP |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1