767143124GP
| سازندگان: | CTS Resistor Products |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| برگه داده ها: | 767143124GP |
| توضیحات: | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Resistor Products |
| دسته بندی محصولات | Resistor Networks, Arrays |
| سری | 767 |
| بسته بندی | Tube |
| تحمل | ±2% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| نوع مدار | Isolated |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد پین | 14 |
| بسته بندی/مورد | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| اندازه/ابعاد | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| قدرت در هر عنصر | 200mW |
| مقاومت (اهم) | 120k |
| تعداد مقاومت ها | 7 |
| مقاومت نسبت-رانش | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.093" (2.36mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.93 | $0.91 |
حداقل: 1