73M2AR003F
| سازندگان: | CTS Resistor Products |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| برگه داده ها: | 73M2AR003F |
| توضیحات: | RES 0.003 OHM 1% 2W 2512 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Resistor Products |
| دسته بندی محصولات | Chip Resistor - Surface Mount |
| سری | 73M2A |
| ویژگی | Current Sense |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 3 mOhms |
| ترکیب | Metal Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 2512 (6432 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.043" (1.10mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2512 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.86 | $0.84 | $0.83 |
حداقل: 1