73L6R33G
| سازندگان: | CTS Resistor Products |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| برگه داده ها: | 73L6R33G |
| توضیحات: | RES 0.33 OHM 2% 3/4W 2010 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Resistor Products |
| دسته بندی محصولات | Chip Resistor - Surface Mount |
| سری | 73Lx |
| ویژگی | Current Sense |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±2% |
| مقاومت | 330 mOhms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.75W, 3/4W |
| بسته بندی/مورد | 2010 (5025 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.028" (0.71mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2010 |
| ضریب دما | ±200ppm/°C |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.15 | $0.15 | $0.14 |
حداقل: 1