262XR254B
| سازندگان: | CTS Electrocomponents |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmer Potentiometers |
| برگه داده ها: | 262XR254B |
| توضیحات: | TRIMMER 250K OHM 0.15W PC PIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CTS Electrocomponents |
| دسته بندی محصولات | Trimmer Potentiometers |
| سری | 262 |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| مقاومت | 250 kOhms |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 0.15W |
| نوع تنظیم | Side Adjustment |
| تعداد نوبت | 1 |
| اندازه/ابعاد | Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.469" H (9.40mm x 10.00mm x 11.90mm) |
| سبک ختم | PC Pins |
| مواد مقاومتی | Carbon |
| ضریب دما | - |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1