262UR254B
| سازندگان: | CTS Electrocomponents |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmer Potentiometers |
| برگه داده ها: | 262UR254B |
| توضیحات: | TRIMMER 250KOHM 0.15W PC PIN TOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | 262 |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| مقاومت | 250 kOhms |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 0.15W |
| نوع تنظیم | Top Adjustment |
| تعداد نوبت | 1 |
| اندازه/ابعاد | Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.734" H (9.40mm x 10.00mm x 5.40mm) |