6STF15PAM04B40X
| سازندگان: | CONEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Sub Connectors |
| برگه داده ها: | 6STF15PAM04B40X |
| توضیحات: | CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CONEC |
| دسته بندی محصولات | D-Sub Connectors |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| ویژگی | Filter, Grounding Indents |
| بسته بندی | - |
| سیم سنج | 26 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| فرم تماس با ما | Machined |
| نوع تماس | Signal |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Plug, Male Pins |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Cable Side (M3); Mating Side (M3) |
| تعداد ردیفها | 2 |
| رتبه ولتاژ | 100V |
| فاصله گذاری backset | - |
| سبک اتصال | D-Sub |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| تعداد پوزیشن ها | 15 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7.5A |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 105°C |
| مواد پوسته ، پایان | Copper Alloy, Tin Plated |
| ضخامت تماس با پایان | Flash |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| اندازه پوسته ، چیدمان اتصال | 2 (DA, A) |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.07 | $38.29 | $37.52 |
حداقل: 1