41-90001
| سازندگان: | CONEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | 41-90001 |
| توضیحات: | CONN PLUG FMALE 19POS SLDR CUP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CONEC |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Silver |
| سری | 41 |
| ویژگی | Backshell, Coupling Nut |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| جهت | Keyed |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | Nickel |
| کابل های باز | 0.118" ~ 0.669" (3.00mm ~ 17.00mm) |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| مواد پوسته | Gadolinium-Zinc |
| رتبه ولتاژ | 100V |
| درج مواد | - |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Zinc |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 19 (16 + 3 Power) |
| اندازه پوسته--درج | M23-19 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 8A, 10A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | Gadolinium-Zinc, Nickel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $37.19 | $36.45 | $35.72 |
حداقل: 1