3013W3SAR99F20X
| سازندگان: | CONEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Sub Connectors |
| برگه داده ها: | 3013W3SAR99F20X |
| توضیحات: | CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CONEC |
| دسته بندی محصولات | D-Sub Connectors |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| ویژگی | Board Lock |
| بسته بندی | - |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| فرم تماس با ما | - |
| نوع تماس | Signal and Coax or Power (Not Included) |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Mating Side (4-40) |
| تعداد ردیفها | 2 |
| رتبه ولتاژ | 250V |
| فاصله گذاری backset | - |
| سبک اتصال | D-Sub, Combo |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP20 |
| مواد دی الکتریک | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| تعداد پوزیشن ها | 13 (10 + 3 Coax or Power) |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7.5A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| مواد پوسته ، پایان | Steel, Tin Plated |
| ضخامت تماس با پایان | Flash |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| اندازه پوسته ، چیدمان اتصال | 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.33 | $7.18 | $7.04 |
حداقل: 1