164A16719X
| سازندگان: | CONEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | D-Sub Connectors |
| برگه داده ها: | 164A16719X |
| توضیحات: | CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CONEC |
| دسته بندی محصولات | D-Sub Connectors |
| رنگ | Black |
| سری | 164A |
| ویژگی | Board Lock |
| بسته بندی | - |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| فرم تماس با ما | Machined |
| نوع تماس | Signal |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Board Side (M3); Mating Side (M3) |
| تعداد ردیفها | 2 |
| رتبه ولتاژ | 125V |
| فاصله گذاری backset | - |
| سبک اتصال | D-Sub |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP20 |
| مواد دی الکتریک | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| تعداد پوزیشن ها | 9 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7.5A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| مواد پوسته ، پایان | Steel, Tin Plated |
| ضخامت تماس با پایان | 8.00µin (0.203µm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| اندازه پوسته ، چیدمان اتصال | 1 (DE, E) |
در انبار 40 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.33 | $8.16 | $8.00 |
حداقل: 1