ZICM3588SP2-2C-R
| سازندگان: | CEL |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | ZICM3588SP2-2C-R |
| توضیحات: | MESHCONNECT EM358 MINI MODULE, + |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CEL |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | MeshConnect™ |
| پروتکل | Zigbee® |
| نرخ داده | 250kbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 512kB Flash, 64kB SRAM |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| حساسیت | -103dBm |
| نوع آنتن | Antenna Not Included, Castellation |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 33-SMD Module |
| قدرت خروجی | 20dBm |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| رابط های سریال | SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | 802.15.4 |
| مورد استفاده IC/بخش | EM3588 |
| جریان دریافت | 34mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 150mA |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1