UPG2030TK-A
| سازندگان: | CEL |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | UPG2030TK-A |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SPDT 2.5GHZ 6MINIM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CEL |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | - |
| P1dB | 30dBm |
| سری | - |
| مدار | SPDT |
| نوع RF | 802.15.1/Bluetooth, Cordless Phones, Cellular, PCS, WLL, WLAN |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | Reflective |
| امپدانس | 50Ohm |
| انزوا | 24dB |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| از دست دادن درج | 0.35dB |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, Flat Leads |
| فرکانس آزمون | 2.5GHz |
| محدوده فرکانسی | 500MHz ~ 2.5GHz |
| ولتاژ-تامین | - |
| دمای عملیاتی | -45°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-Minimold |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1