UPC2709T-A
| سازندگان: | CEL |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | UPC2709T-A |
| توضیحات: | IC AMP CELLULAR 2GHZ-2.3GHZ T06 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CEL |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 21dB ~ 26.5dB |
| P1dB | - |
| سری | - |
| نوع RF | Cellular, DBS, PCS |
| فرکانس | 2GHz ~ 2.3GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | 5dB ~ 6.5dB |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| فرکانس آزمون | 1GHz |
| جریان--عرضه | 19mA ~ 32mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | T06 |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1