SDA12H1SBD
| سازندگان: | C&K |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DIP Switches |
| برگه داده ها: | SDA12H1SBD |
| توضیحات: | SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | C&K |
| دسته بندی محصولات | DIP Switches |
| زمین | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 1.279" (32.50mm) |
| سری | SDA |
| مدار | SPST |
| ویژگی | - |
| قابل شستشو | No |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Slide (Standard) |
| جنس بدنه | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سطح محرک | Raised |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 24VDC |
| زندگی برق | 1,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 1,000 Cycles |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| سبک ختم | Gull Wing |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.214" (5.45mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 12 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 25mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 784 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.68 | $2.63 | $2.57 |
حداقل: 1