SAM-H2-LR14SPA
| سازندگان: | C&K |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Navigation Switches, Joystick |
| برگه داده ها: | SAM-H2-LR14SPA |
| توضیحات: | NAVIGATIONAL SWITCH, HIGH CURREN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | C&K |
| دسته بندی محصولات | Navigation Switches, Joystick |
| نوع | Navigation Switch, 1 - Axis |
| خروجی | Digital (Mechanical Switch) |
| سری | SAM |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Plunger for Cap |
| نوع نصب | Through Hole |
| پایان تماس | - |
| زندگی برق | 30,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 30,000 Cycles |
| نیروی عملیاتی | 540gf |
| تابع سوئیچ | 2-Way Directional |
| تماس با مواد | Silver Alloy |
| توابع, اضافی | - |
| ولتاژ-تامین | - |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP30 |
| ولتاژ امتیاز-DC | 14V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 15A (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
در انبار 3580 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.88 | $3.80 | $3.73 |
حداقل: 1