7105J3WBE2
| سازندگان: | C&K |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | 7105J3WBE2 |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | C&K |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | 7000 |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Concave (Standard V) |
| نوع نصب | Panel Mount, Flange |
| زندگی برق | 40,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Mom-Off-Mom |
| عملگر مارک | No Marking |
| سبک ختم | Wire Wrap |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 20V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 20V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.4VA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 27.81mm x 16.46mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.35 | $9.16 | $8.98 |
حداقل: 1