PX0747/S
| سازندگان: | Bulgin |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | PX0747/S |
| توضیحات: | CONN RCPT FMALE 4POS SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bulgin |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Black |
| سری | Buccaneer®, Standard |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| جهت | Keyed |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| برنامه | - |
| پایان پوسته | - |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| مواد پوسته | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| رتبه ولتاژ | 277VAC/DC |
| درج مواد | Polyamide (PA), Nylon |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Brass |
| قابلیت نصب | Bulkhead - Rear Side Nut, Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 4 (Power) |
| اندازه پوسته--درج | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Nickel |
| مواد backshell ، آبکاری | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.60 | $18.23 | $17.86 |
حداقل: 1