C6053ALBG3-1197W-B
| سازندگان: | Bulgin |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | C6053ALBG3-1197W-B |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER DPST 20A 277V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bulgin |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | 6050 |
| مدار | DPST |
| ویژگی | Antimicrobial |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Flat - Illuminated |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | On-Off |
| عملگر مارک | O - |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | Splash Proof |
| ولتاژ امتیاز-AC | 277V |
| رنگ عملگر/کلاه | Green |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A (AC) |
| دمای عملیاتی | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 30.10mm x 22.20mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | Neon, Green |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | 250 VAC |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.22 | $9.04 | $8.85 |
حداقل: 1