BEA03SBG1
| سازندگان: | Bulgin |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | BEA03SBG1 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK/GRAY 3.16" X 5.47" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bulgin |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black, Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.087" (53.00mm) |
| سری | BE |
| وزن | - |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | Knockouts, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 17.3in² (112cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.157" L x 5.472" W (80.20mm x 139.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.82 | $16.48 | $16.15 |
حداقل: 1