SNB-3731-SS
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SNB-3731-SS |
| توضیحات: | BOX S STEEL NAT 11.81"L X 9.84"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 5.910" (150.11mm) |
| سری | SNB |
| وزن | 9 lbs (4.1kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 116in² (748cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 11.810" L x 9.840" W (299.97mm x 249.94mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $212.25 | $208.01 | $203.84 |
حداقل: 1