PIP-11767
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PIP-11767 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 5.12"L X 5.12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.362" (60.00mm) |
| سری | PIP |
| وزن | 0.14 lb (63.5g) |
| رأی | IP67, NEMA 1,2,4,4X,6, UL-508 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 26.2in² (169cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.118" L x 5.118" W (130.00mm x 130.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 235 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.80 | $14.50 | $14.21 |
حداقل: 1