PI-1905
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PI-1905 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.72"L X 2.36"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.970" (50.04mm) |
| سری | PI |
| وزن | 0.25 lb (113.4g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 11.2in² (72cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.720" L x 2.360" W (119.89mm x 59.94mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.40 | $7.25 | $7.11 |
حداقل: 1