PA-1142-WH
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | PA-1142-WH |
| توضیحات: | PANEL ALUMINUM 19" WHITE TEXTURE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Front |
| رنگ | White |
| سری | PA |
| وزن | 5 lbs (2.3kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 21.000" L x 19.000" W x 0.125" H (533.40mm x 482.60mm x 3.18mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $108.55 | $106.38 | $104.25 |
حداقل: 1