NHC-14150
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | NHC-14150 |
| توضیحات: | VALULINE 8" X 8.5" X 1.75" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Chassis, Enclosed |
| رنگ | White |
| سری | Valuline |
| وزن | 1.7 lbs (771.1g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 8.000" L x 8.500" W x 1.750" H (203.20mm x 215.90mm x 44.45mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $60.10 | $58.90 | $57.72 |
حداقل: 1