NBB-15247
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | NBB-15247 |
| توضیحات: | BOX PBT/PC GRAY 15.68" X 11.73" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.295" (159.89mm) |
| سری | NBB |
| وزن | 4.2 lbs (1.9kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,3R,4,4X,12,13 |
| ویژگی | Non-Metallic Hinges, PCB Supports |
| مواد | Plastic, PBT/PC Blend |
| ضخامت | 0.134" (3.40mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 184in² (1187cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 15.680" L x 11.727" W (398.27mm x 297.87mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 5VA |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $81.40 | $79.77 | $78.18 |
حداقل: 1