N3R-5803
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | N3R-5803 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 6"L X 4"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | N3R |
| وزن | 6 lbs (2.7kg) |
| رأی | NEMA 3R, UL50, UL50E |
| ویژگی | Knockouts, Wall Mount |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 24.0in² (155cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.000" L x 4.000" W (152.40mm x 101.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $45.10 | $44.20 | $43.31 |
حداقل: 1