IP-6138
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | IP-6138 |
| توضیحات: | CASE ABS GRAY 7.09"L X 10.2"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 4.110" (104.39mm) |
| سری | - |
| وزن | 1.5 lbs (680.4g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Handles, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.120" (3.05mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 72.3in² (466cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 7.085" L x 10.200" W (179.96mm x 259.08mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.10 | $31.46 | $30.83 |
حداقل: 1