HH-3465
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | HH-3465 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 2.5"L X 1.63"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 0.800" (20.32mm) |
| سری | Grabbers Style D |
| وزن | 0.8 lb (362.87g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 4.08in² (26.3cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.500" L x 1.630" W (63.50mm x 41.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.50 | $3.43 | $3.36 |
حداقل: 1