CU-795
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CU-795 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 4.47"L X 3.22"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.003" (50.88mm) |
| سری | Utilibox Style E |
| وزن | 0.187 lb (84.82g) |
| رأی | - |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.070" (1.78mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.4in² (93cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.473" L x 3.223" W (113.61mm x 81.86mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.10 | $6.96 | $6.82 |
حداقل: 1