CU-741
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CU-741 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC BLK 1.51"L X 2.26"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 0.785" (19.94mm) |
| سری | Utilibox Style D |
| وزن | 0.063 lb (28.58g) |
| رأی | - |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | 0.075" (1.91mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.41in² (22.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 1.510" L x 2.260" W (38.35mm x 57.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 203 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.40 | $3.33 | $3.27 |
حداقل: 1