CU-472
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CU-472 |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 4.75"L X 3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.330" (59.18mm) |
| سری | Econobox |
| وزن | 0.75 lb (340.19g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.094" (2.39mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 15.0in² (97cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.750" L x 3.150" W (120.65mm x 80.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.70 | $10.49 | $10.28 |
حداقل: 1