CU-3282
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CU-3282 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 4.61"L X 4.61"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.356" (59.84mm) |
| سری | Utilibox Style A |
| وزن | 0.425 lb (192.78g) |
| رأی | - |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.130" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 21.3in² (137cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.612" L x 4.612" W (117.14mm x 117.14mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 5VA |
در انبار 190 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.40 | $8.23 | $8.07 |
حداقل: 1