AN-2811-B
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | AN-2811-B |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.77"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.118" (28.40mm) |
| سری | AN |
| وزن | 0.23 lb (104.33g) |
| رأی | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.120" (3.05mm) |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| مساحت (L x عرض) | 3.48in² (22.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 1.965" L x 1.770" W (49.91mm x 44.96mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1