AN-2804
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | AN-2804 |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 4.54"L X 3.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.165" (55.00mm) |
| سری | AN |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.130" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| مساحت (L x عرض) | 16.1in² (104cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.535" L x 3.543" W (115.19mm x 89.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1